Miks broneerida otse?
Kodulehe hind 0.00
 • Parim hind!
 • Paindlikkus muudatuste tegemisel ning tühistamisel
 • Mitmekülgne paketivalik
 • Kasuta promokoodi ja leia veelgi soodsamad majutuspaketid
 • Klientide parimaks teenindamiseks ja lepinguliste suhete korrektseks täitmiseks kogub, säilitab, avaldab, edastab ja talletab V Spaahotell OÜ külaliste andmeid vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja Euroopa Liidu õigusaktidele.

  Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.

  V Spaahotell OÜ ei avalikusta külalise isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma külalise nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

  Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress).

  Pangalingiga ja/ või pangakaardiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Makselahendust pakkuv haldaja hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist.

  Juhul kui (hotelli jur. Nimi) tekib vajadus tellimuse tühistamiseks, muutmiseks või raha tagastamiseks tingimustes toodud juhtudel ja ulatuses, siis tagastatakse Ostjale tasutud summa teenuse pakkuja turvalises keskkonnas.

  Broneerimismootorit vahendaval ettevõttel Confemar OÜ’l on õigus edastada kliendi isikuandmeid V Spaahotell OÜ volitatud töötlejatele, eesmärgiga efektiivselt kasutada kogutud isikuandmeid, pakkumaks kliendile parimat teenust. V Spaahotell OÜ vastutab volitatud töötlejate tegevuse eest ning volitatud töötlejad järgivad V Spaahotell OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtteid täies ulatuses. Vastutav töötleja on V Spaahotell OÜ, e-posti aadress info@vspahotel.ee.

  Muude andmete kogumine – kogume ka isikustamata andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (brauseri versioon, keele eelistus, asukoht, lehel viibitud aeg jne) ja mida käsitleme kui üldistatud klienditegevuste käitumist V Spaahotell OÜ broneerimismootoris. Need andmed koondatakse ja kasutatakse broneerimismootori teenuse/toote täiendamiseks.

  Confemar OÜ (broneerimismootorit vahendav ettevõte ja haldur) ja V Spaahotell OÜ säilitavad isikuandmeid kuni see on vajalik erinevate andmetöötlemise eesmärkide täitmiseks, aga mitte kauem kui 7 aastat peale teie tellimusel märgitud lahkumise kuupäeva. Confemar OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning Confemar OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale. Külalisel on igal ajal õigus pääseda ligi oma isikuandmetele ning informatsioonile tema poolt sooritatud toimingute kohta. Samuti on külalisel õigus igal ajal nõuda paranduste tegemist oma isikuandmetes, kui andmed on muutunud või muul põhjusel ebatäpsed. Andmete muutmiseks/täiendamiseks või eemaldamiseks palume võtta ühendust V Spaahotell OÜ e-postil info@vspahotel.ee.

  Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused – broneerimismootorit kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest V Spaahotell OÜ kodulehel. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-postil info@vspahotel.ee.