Miks broneerida otse?
Kodulehe hind 0.00
 • Soodsaim hind!
 • Rikkalik paketivalik
 • Promokood = lisasoodustus
 • Mugavad makselahendused
 • Paindlikud muudatuse- ja tühistamistingimused
 • 1. Tellimistingimused
  1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi külaline) ja ostukeskkonna www.vspahotel.ee (edaspidi V Spaahotelli broneerimise keskkond) omaniku V Spaahotell OÜ vahel V Spaa- ja konverentsihotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad V Spaa- ja konverentsihotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
  1.4. V Spaa- ja konverentsihotell ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti ning alaealise külalise korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

  2. Hinnainfo
  2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
  2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, on teenuse/ toote pakkujal õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta: VISA, MasterCard ja Eesti pankade maksekaartidega.

  3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele
  3.1. Külalise poolt V Spaahotelli broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest saab tasuda ülekandega internetipanga vahendusel või Visa/ Mastercardiga.
  Tasu maksmisega kinnitab külaline, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
  3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
  Eesti – Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
  Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
  Leedu – SEB ja Nordea
  Soome – Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken
  Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

  4. Tellimine ja tellimuse kinnitus
  4.1.Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

  5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
  5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
  5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaval olev toa kategooria.
  5.4. Hilisema annulleerimise puhul võib toote/ teenuse pakkuja rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui toote/ teenuse pakkuja kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud tellimusega, peab ka antud toote/ teenuse pakkujale hüvitama.
  5.5. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamise tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt reegleid.

  6. Konfidentsiaalsus
  6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. V Spaahotell ei avalikusta külalise isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma külalise nõusolekuta.

  7. Hotelli kohustused külalise ees ja lisainfo hotelli kohta
  7.1. Kui olete saanud toa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud tuba, on hotellil kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.
  7.2. Saabumine ja lahkumine. Tellitud tuba on teie kasutuses saabumispäeval alates kell 16.00-st kuni lahkumispäeval kell 12.00-ni.
  7.3. Suitsetamisreeglid. Meie hotelli toad on mõeldud mittesuitsetajatele. Reeglite rikkumise korral rakendub rahatrahv 200€.
  7.4. Lemmikloomad ei ole hotellis lubatud. Reeglite rikkumise korral rakendub rahatrahv 200€/lemmiklooma kohta.
  7.5. Laste hinnapoliitika. Lapsed vanuses 0-5 a on tasuta. Lapsed vanuses 6-15 a on 23€/öö koos hommikusöögiga. Lapsed 16+ ja täiskasvanud on 38€/öö. Soovi korral pakume beebivoodit ja see on tasuta.
  7.6. Parkimine on võimalik hotelli all asuvas parklas (Kvartali ostukeskuse parkla) hinnaga 25€/ööpäev.


  8. Muu
  8.1 Külalise ja V Spaahotelli vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on külalisel õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

  Ettevõtte nimi: V Spaahotell OÜ
  Reg.nr: 12850301
  KMKR: EE101797063
  Aadress: Riia 2, Tartu, 51004
  Panga nimi: LHV Pank AS
  IBAN kood: EE407700771002000845
  SWIFT kood: LHVBEE22
  Telefon: +372 677 6677
  E-mail: info@vspahotel.ee
  Kodulehekülg: www.vspahotel.ee